| BiuL a întrebat:

Am cuticulele uscate si arata urat. Recomandati-mi va rog un tratament naturist eficient sau vreo crema (exceptand-o pe cea de la avon) sau ulei care sa dea rezultate. Multumesc

Răspuns Câştigător
| AlliCeAntrax1 a răspuns:

Stai cu mainile 10 minute in fiecare zi in ulei de masline caldut, si in cateva zile isi revin

2 răspunsuri:
| ana233 a răspuns:

Uleiul de masline.Iti intareste unghiile, hraneste cuticulele si iti albeste unghiile. Eu ma dau cand sunt pe acasa la temperatura camerei cu un betisor de urechi.

| Beautyroom a răspuns:

98% ingrediente naturale in acest produs:
http://www.beautyroom.ro/......gieuse_137
Poate fi utilizat si pe fata, par si corp.