| NowForYou000 a întrebat:

Am dat prima comanda la Avon acum 2 zile. Astazi, am primit un e-mail cu produsele pe care le-am cumparat, dar acolo nu imi scria chiar toate produsele. Am comandat unei persoane 2 parfumuri, dar acelea nu apareau in aceea lista. Ce sa fac? Mai pot reurna comanda?

Răspuns Câştigător
| Packer19 a răspuns:

Poti incerca sa dai retur comenzii, iar in caz de nu iti merge ai putea incerca sa vezi factura si gen arhiva comenzii ori pe site ori gen sa te duci la sediul avon sa te interesezi

1 răspuns:
| Maria5689 a răspuns:

Este posibil sa returnezi totusi comanda vorbeste cu managerul tau. Greșeala cu produsele ar putea să fie a ta, ai grija la coduri când trimiți comanda.