| MariTePoopa33 a întrebat:

Am de ales intre un maieo vintage cu steagul britaniei, pantofi platforma negri si cu dungi albe ori fusta bintage crem.
Ce sa aleg?big grin
Funda la primul raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| sweet0girl a răspuns:

Pantofii. ii poti purta la mai multe tinute

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Maieul vintige cu steagul britaniei cu siguranta arata foarte bine si este foarte chic cu siguranta fetele care te vor vedea vor fi un pic invidioase pe tricoul tau, pe cand o pereche de platforme negre trece nevazuta + ca maine e 1 octombrie deja vremea o sa se stice si nu o sa mai poti purta pantofi prea mult timp.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Ce înţelegi tu prin "vintage"?
Eu înţeleg ţoalele lu' 'nică-ta. Alege pantofii, ăia măcar nu arată de parcă i-ai fi furat dintr-un muzeu & îi poţi purta la mai multe ţinute.

| Mademoiselle18 a răspuns:

Eu zic fusta happy
Poate fi luata in mai multe sezoane cu colanti, dres sau fara nimicwinking plus ca are o nuanta neutra si o poti combina cu diferite culori :*

| yynuta a răspuns:

Pantofii platforma