| robotel a întrebat:

Am de gand sa fac o schimbare radicala. Vreau sa-mi schimb nuanta parului, momentan sunt bruneta. Ce nuanta imi recomandati? PS: am ochii albastri, tenul mai inchis, nuanta de par naturala: saten. M-ar ajuta cateva sfaturi, multumesc!

8 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ramai naturala! big grin

auran
| auran a răspuns:

Ciocolatiu cu suvite blonde

| Moneyandfame a răspuns:

Vrem poza! Vrem poza! Vrem poza!

| raidu2004 a răspuns:

Ce zici de blonda eu am vazut ca sta bine la fetele cu ochii albastri

| Me,myself & I a răspuns:

Ti-ar sta super culoarea aluna, eu cunosc pe cineva care are aceeasi culoare de ochi si tot cu tenul inchis si ii sta tare bine, acum ramane la alegerea ta.

| DMV a răspuns:

SoftCristi are dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un blond deschis ar merge dar sa iti iei si o vopsea in plus .saten deschis, inchis daca cv nu merge binehee hee...

| robotel explică:

Moneyandfame, contacteaza-ma pentru poza big grin