| Piticu123321 a întrebat:

Am facut alegerea putin tupeista sa imi iau o geaca de piele, tip de ala "biker" cica, nu sunt de parere ca doar bikerii le poarta dar mna, si de fiecare data cand o port, unii imi spun ca e misto, altii "roackere", altii unde iti e motorul alea alea... intrebarea este mai mult pentru fete, ce parere aveti de un baiat care poarta o geaca de piele? Gen e prea tryhard sau e misto? Mentionez ca sunt la liceu deci ma vede multa lume cu ea cand o port.

3 răspunsuri:
| Aligator0108 a răspuns:

E stupid, mai ales în perioada asta. Ieși prea mult în evidență și unii te pot considera arogant și căutător de atenție. Măcar tu nu porți ochelari de soare pe holurile liceului.
E foarte bine dacă îți place, dacă te simți bine cu ea dar nu exagera. Normal ar fi să o porți dimineața când este mai friguleț afară, dar nu pe holurile liceului la 30 C° la ora 1.
Nu încerca să fii cine nu ești doar pentru ochii lumii.

| PisicutaMiauBAU a răspuns:

Personal mie mi se pare misto...o sa se uite dupa tine fetele carora le plac baietii railaughing
Daaar..eu zic sa continui sa o porti pentru ca e super misto o geaca gen motociclist.te face sa arati mai bn..si o sa iesi in evidentalaughing

| XxKAMELIAxX a răspuns:

Nu prea conteaza ce porti, dar unele fete considera ca e,, prea tryhard'' altele ca e misto si tot asa, conteaza sa te simti confortabil in geaca aia si sa ii placa si fetei de care iti place ca mna. Si eu am facut alegerea de a-mi lua geaca de piele anul asta si am auzit tot felul de vorbe, dar inca o port, mie imi plac gecile de piele, poate unei fete i se pare ca ucizi animale, sau nu stiu, alteia i se pare ca esti smecher din ala cu fite, si una cel mai probabil te place. Deci poti sa o porti dracu ca ai dat bani pe ea.