| Inkubus a întrebat:

Am facut baie si parul imi sta foarte drept :o Dar mie mereu imi sta cret si as vrea ca si maine sa imi stea tot la fel fara sa mi-l dau cu placa. Ce sa fac? :**

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fa-l cu spuma de par

| ssd a răspuns:

Uscati-l cu uscatorul si cu peria:suvita cu suvita (cum faci cu placa)si dupa ce s-a uscat iti ramane asa. big grin

| JustMe6378962 a răspuns:

Spala-te din nou, ce ai de pierdut( decat timpul)

| tashajkl a răspuns:

Buna :( uite aici un link care pe mine ma ajuta foarte mult:http://www.youtube.com/watch?v=m1RO-d1Z9Hs Sper ca ti-am fost de folos ^_^ succes... fundita?