| anonim_4396 a întrebat:

Am 'falci' si sunt slab. Am in jur de 1.70-1.71 si 55kg. As putea cumva sa scap de ele? Imi fac fata rotunda si urasc tipul asta de fata, aproape cu nici o frizura scurta nu imi sta bine. Am inceput de 2 zile gimnastica faciala, altcumva as mai putea scapa rapid de 'falci'?

2 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Nu cred ca multi au trecut prin asta ca sa iti poata raspunda cineva...Acele falci sunt grasime si ce stim toti despre grasime? Se poate arde prin exercitii fizice.Aici trebuie sa te gandesti ce exercitii poti efectua.Eu cred ca mestecatul insusi este un exercitiu si cam singurul pe care il poti face in zona aceea.Continua gimnastia facialahappy si ai rabdarehappy bafta

| katala a răspuns:

Chiar nu mi te pot imagina! poti sa pui o poza?
Am impresia ca exagerezi cu "falcile".