| LaUrYtAa a întrebat:

Am fata aproape in forma de inima si vreau sami schib coafura dar nu stiu cum vrea sa-mi fac breton dar nu stiu care intr-o parte sau drept

Răspuns Câştigător
| LauraFlorentina12 a răspuns:

Echilibreaza latimea jumatatii superioare cu frizuri cu volum in partea de jos a fetei.
- Prinde in coada la spate doar jumatatea de sus a parului, iar restul lasa-l pe umeri pentru a crea iluzia de ingustare a fruntii.

- Opteaza pentru carare intr-o parte pentru a subtia figura.

Evita: – Nu-ti taia parul in scari in partea de jos si nu-ti face un breton gros si drept, deoarece acesta ar lati fata in zona ochilor.

2 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Daca ai fata in forma de inima ar merge super o frizura tip bob, cu carare pe o parte; x; x. are o prietena de`a mea si ii sta foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un breton filat si cu gherutze ar fi perfect.