| iJustWannaDance a întrebat:

Am fata lunga.

Ce tunsori mi-ati sugera?

(NU exagerat de scurte, dar totusi, vreau sa mi se indeseasca parul)

Răspuns Câştigător
| StartingANewLife a răspuns:

Daca ai si fruntea mare, atunci fa-ti un breton, iti va veni perfect. dar in orice caz, pentru a atenua impresia de fata lunga, as zice sa te filezi (orice lungime) si sa-l aranjezi in asa fel incat sa-ti stea mai infoiat. sau sa-l mai tapezi putin. nu-ti va sta bine daca il vei intinde cu placa. asa, fara volum, va sta lipit de cap si va "curge" pe langa fata alungind-o si mai mult. sper ca ti-am putut fi de ajutor. :*

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pentru a avea un păr mai des folosește o mască pe bază de ulei de ricin, gălbenuș de ou și vitamina A (fiolă) pe care o aplici o dată pe săptămână prin masarea scalpului (pielea capului) și după 2 ore te speli cu un șampon și un balsam hidratant (poți folosi gama Dove).
Pa, pa.

| laryssutzadlc a răspuns:

In caz ca ai parul lungut(trrecut de umeri cu cel putin 15 cm): fileza-ti parul... si fa bucle din placa.In fata rasuceste-l spre exterior:) sa arate ceva gen http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Ionela256 a răspuns:

Pai...breton mai mare,dar sa nu intre-n ochi,mai stramb(gen EMO)si sub umeri, nu bob, sa vina din fata in spate(in spate mai scurt $I in fata mai lung...da' in spate nu f. scurt

| tazz4 a răspuns:

Daca ai fata lunga ti-as recomanda parul pana la umeri. Funda?

| ColorWorldFantezi a răspuns:

Buna gurl! Am sa iti dau cateva sfaturi:
-Tunsa in scari.
-In asa fel incat la spate parul sa vina in V
-Tunsoarea la o vedeta de a ta preferata :X
-Sau simplu taieti putin din par big grin
Sper ca te-am ajutat :X

| Ella3133 a răspuns:

Poate breton? :-s

| proasta14 a răspuns:

Daca esti fata lung ca daca scurt parca ai kapul de 5 metri s daca esti baiat putin mai scurt cum este basesculaughing