| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

Am fata ovala si un pic lata, cu urechile mici. Ce frizura credeti ca mi-ar sta? (nu imi tin parul pe o parte, ci de obicei creasta ). Nu veniti cu raspunsuri gen : "Du-te la un hairstyle-ist".

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Iti sta bin cu el in sus daca ai fata ovala, si eu o am la fel si ma tund zero prin parti si tepi in sus, mai merge sa il dai pe state sau intr-o parte.

| Niklauss a răspuns:

Lasa bretonu sa creasca si da-l pe spate bro.

Răspuns utilizator avertizat
| Niklauss a răspuns (pentru ObiectivulAnonim66):

Lasa plete : )

| Niklauss a răspuns (pentru ObiectivulAnonim66):

Ca si tipu din imaginea ta happy

Răspuns utilizator avertizat
| Niklauss a răspuns (pentru ObiectivulAnonim66):

Niste voturi, niste funde? laughing)

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Niklauss):

Iar cersesti mai? laughing uite, îți dau eu un vot.

| FaraNumePls a răspuns (pentru ObiectivulAnonim66):

Da eu zic sa îți lași parul ca Jeff The Killer (vorba voastră) ți-ar stă foarte bine si Iulia Albu ți-ar da premiul,, WOW"

| AdrianDanezu69 a răspuns:

Cum iti place tie