| Messyhair a întrebat:

Am fata rotunda.Credeti ca m-ar avantaja aceasta frizura?
http://www.perfecte.ro/......i-sta.html

Multumesc!

13 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Da, e potrivita pentru fata rotunda, dar fara carare pe mijloc, ci pe o parte. happy

| geoanarandi a răspuns:

Da
dc nu?
daca ai fata rotunda ar fi bine sa ai bucle in dreptul maxilarului ca sa o faca sa para mai supla

| pwp a răspuns:

Da!
ti-ar sta foarte bine!
sa faci o poza si sa ne-o arati love struck

| glitt3r a răspuns:

Nu, incearca un breton intr-o parte ca sa scapi de rotunjimile fetei.

| midnight a răspuns:

Depinde:daca vrei ca fata ta sa para rotunda in continuare dar putin alungita, e coafura perfecta. daca vrei ca fata ta sa para patrata...nu e o idee foarte buna

| Rayyy a răspuns:

Nu chiar.parul lung si lins iti contureaza fata si o face si mai rotunda.
Iti recomand o tunsoare mai lunga.

| Anonim69 a răspuns:

Clar frizura e pentru fata rotunda:X!

| AandreaA a răspuns:

DA! deoarece...si eu una tot fata rotunda am, dar mereu cand imi schimb look-ul aleg ceva care sa fie cat mai lung in fata si in spate nu conteaza(ma rog... mie imi place ca in spate sa fie cat mai scurt) dar tu decizi.

| Pitica_3139 a răspuns:

Dap cu siguranta big grin

| fabulousgirl a răspuns:

Cred sincer ca ti-ar sta...si o pr are fata rotunda si si-a ales bob ca tunsoare! deke nu? incearca!happyhappy

| tatiana123 a răspuns:

Cred ca mai bine iti sta ca breton pe o parte si eu am fata rotunda si am breton este ff frumos

| magdwtza a răspuns:

Da. si eu m-am tuns asa si sunt foarte multumita numai ca trebuie sa ai grija tot timpul. aceasta coafura necesita multa atentie. sper ca am fost de ajutor.

| victo33 a răspuns:

Da mai alezi ca e o frizura la moda si ti s-ar potrivi foarte mult si asa au frizura majoritatea vedetelor si modelelor bafta!