| Patty_8050 a întrebat:

Am folosit crema depilatoare pentru a-mi indeparta mustata si mi-au ramas urme foarte inestetice. Aveti idee in cat timp trec sau ce pot face sa le mai atenuez?

4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Mai bine te faci cu ceara, caci cu crema iti va creste peste doua zile. Bafta!

| Ella3133 a răspuns:

Pana maine trecwinking
aceea este o iritatie, cel mai bine e sa te epilezi seara, pana dimineata nu se mai observawinking

| FaniiMei a răspuns:

Urmele iti raman o saptamana daca dai cu o crema de galbenele poate trec mai repede. Nu mai face prostia sa dai cu crema depilatoare, mai bine ia-ti ceara chiar daca doare. Crema aceea arde! Funda?batting eyelashes

| Patty_8050 explică (pentru FaniiMei):

Thanks a billion :3