| pynnk a întrebat:

Am genele foarte scurte si se vad foarte urat am incercat cu mascara dar degeaba.ce pot face pentru a creste? funda:X

3 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Ulei de ricin. Aplica in fiecare seara cu o periuta de la o mascara pe care n-o mai folosesti (spalata, curata, uscata). Lasa-l sa actioneze peste noapte, iar dimineata te speli. Procedeaza asa minim 1 luna.

| mona a răspuns:

Poti incerca sa le faci cu ulei de ricin dar trebuie sa ai grija sa nu iti intre in ochi

| BiuL a răspuns:

Ulei de ricin aplicat in fiecare seara cu periuta de la un rimel vechi.