| anonim_4396 a întrebat:

Am grasime la burtica, solduri si multa celulita... cat ma costa o liposuctie ca sa scap de toate astea? am 1, 68cm, 59kg-60kg.

6 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

Intr-adevar trebuie sa slabesti dar nu este o solutie interventia chirurgicala. Trebuie sa slabesti in jur de 8 kilograme, dar astea se pot da jos f repede prin regim alimentar si sport. happy

| Seline a răspuns:

Ce varsta ai?
Eu, personal, nu sunt de acord cu operatiile estetice mai ales cand poti face sport pentru inlaturarea celulitei.Sincera sa fiu ai o greutate normala, deci clar n-ai nevoie de liposuctie.
Gandeste-te ca daca faci operatia asta tot trebuie sa ai o alimentatie sanatoasa. Du-te la o sala de fitness, sau cauta pe youtube videoclipuri "pilates" in maxim 3 luni scapi de burta, solduri, etc.

| zeenath a răspuns:

Eu am slabit 6 kg in 2 saptamani fara efort, doar cu alimentatie naturala, masa de 3 ori /zi. gasesti cura de slabire pe blogul meu : www.angelahaq.blogspot.com Parearea mea personala e ca nu cred ca ar trebui sa slabesti, la inaltimea ta, greutatea mi se pare ok si nicidecum liposuctie. Liposuctia este o operatie chirurgicala nu tocamai asa de simpla pe cat se crede plus nu vad gravitatea situatiei tale care sa te oblige la o anestezie generala.

| mutzy211 a răspuns:

Iti recoman un abonament la sala de fitness, perseverenta, si regim cu cat mai multe fructe legume apa multa si cat mai putine grasimi ( daca se poate deloc) si fara paine ( la fel daca se poate deloc sau sa fie neagra, integrla sau graham)!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Liposuctielaughing
peste 2000 de eurolaughing
deci nu cred ca dispui nici de suma necesara, nici de acceptarea
tu esti foarte bine cu inaltimea, scoate masa de seara si painea si prajeli si tot ce se numeste "mancare grasa"
inlocuieste "hipercaloric" cu "hipo"
exercitiile pe care le-a facut Nicoleta Luciu la scetiunea abdomen sunt foarte bune, cauta pe Net!
Bafta!

| spiridus_7223 a răspuns:

Pai daca faci un pic de sport. o sa vezi ce bine te simti.pacat ca te gandesti la asa ceva