| alwaysfallen a întrebat:

Am in curand banchet si nu stiu cu ce sa ma imbrac.nu imi plac hainele elegante mai mult cele sport. ceva idei? dau funda! am picioarele grosute sus cel putin asa mi se pare... ce as putea face in privinta asta? funda celui mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| SilvSilvana a răspuns:

Pai... te`ai putea imbraca in niste pantaloni nu foarte largi, un tricou si o geaca subtirica. sper ca ti-am fost de ajutor. pop :*

| FashionDiva a răspuns:

Vezi daca iti place ceva de aici - http://fashion.mozku.com/......entru-bal/

| MyaX a răspuns:

Ai putea sa te imbraci cu o pereche de egari negri sau alta culoare o bluzita mai lunguta... sper ca te-am ajutat