| Bojthe a întrebat:

Am inceput sa fac poze ":artistice" si sa le postez pe Fb totusi nimeni nu stie de existenta lor cum safac sa fie popularew?

11 răspunsuri:
| Bojthe explică:

Nu stiu si nici ala nu as stii cum sa il popularizie

| emmyl a răspuns:

Fă-ți un blog.

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Pai as zice si eu sa iti faci un blog si poti sa dai massuri pe mess si sa primesti commuri sau poti sa pui linkul de la blogu tau pe TPU cum fac si eu si sa ai commuri si toate celewinking

| Bojthe explică (pentru YOUdriveMEcrazy):

Stii dsa faci bloguri?

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Da uite id meu coricorina17winking

| LolaGreen a răspuns:

Sa scrii pe cat mai multe site-uri despre pozele tale si da linkul tau si spune-le ceva gen: sunt minunate,. ceva extraordinar si care sa i fac sa intre. eu sunt logata pe multe site-uri si blog-ul mi l-am facut cunoscut asa. spunand tuturor s-ar putea ca prietenii si oricine iti acceseaza pagina sa-ti dea like. de la mine o sa primesti unul. sper ca te-am ajutat. funda?

| Azµre a răspuns:

Da-ne un link sa vedem

| AmanoYuno a răspuns:

Tu ai scris asta doar ca cei ce citesc sa acceseze blogu tau cu care te lauzi atata de parca daca l-ai accesa ar incepe sa curga aur din calculator:p.azi ma uitam pe intrebari si odata la 2-3 intrebari aparea aceeasi intrebare doamna psiholog.stiti care? a dumneavoastra>sadspuneati ca nu va enervati dar va place sai enervati pe altii nu? credeti ca daca oameni vad acelasi lucru din 2 in 2 secunde vor apasa pe el? hm...si se presupune ca AR TREBUI sa cunoasteti mentalitatea oamenilor>:p

| Chillcs a răspuns:

Da-mi fb-ul tau, si eu fac astfel de poze