| HypnoticA a întrebat:

Am incercat majoritatea fdt de la Maybeline dar nu si Dream Liquid Mousse
http://www.maybelline.com/......e/medium-2 Ce parere aveti de el, cine l-a incercat? Ms;;)

1 răspuns:
| Gabytza_Ella_1993 a răspuns:

Aici depinde si de tipul de ten al fiecarei fete! eu folosesc Dream Liquid Mousse! sincer iti zc ca imi face foarte bine la ten ceea ce alte fonduri de ten nu reuseau..iti recomand sa folosesti o crema NIVEA inainte sa il aplici pentru a iti hidrata pielea! sper ca iti e de ajutor sfatul meu!