| Dennissel a întrebat:

Am intrat la liceul economic, profil economic si am auzit ca uniforma trebuie sa aiba culoarea bleumarin inchis, stie cineva site-uri de pe care sa imi cumpar uniforma? Scuzati categoria happyfunda

2 răspunsuri:
| dedeyusca20 a răspuns:

Uniformele sunt in unele licee nu in toate. uniformele trebuiesc croite de mana.Sau facute pe comanda la croitorie. Funda plz

| DayByDay a răspuns:

La liceele economic din orasul meu (Iasi), uniforma consta intr-o camasa alba si o cravata rosie. Camasa o cumperi tu din magazine, iar cravata o vei primi de la liceu. Daca tu vei avea alta uniforma, nu trebuie sa o cumperi tu de pe internet ci scoala se va ocupa cu asta.