| Octaviana_9832 a întrebat:

Am luat revista The One de luna aceasta si am plimit un supliment de pasta de dinti Signal White Now. Pe ambalaj scrie ca aceasta albeste dintii inca de la prima spalare.deci contine ceva de albire cu siguranta. Din cate stiu [nu stiu daca este si bine] ce este de albirea dintilor distruge smaltul acestora. Aceasta pasta poate afecta cu ceva dintii? Daca ca, in ce mor si in cat timp?
Vreau sa`mi raspunda cine stie cu exactitate nu pareri nefolositoarewinking.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o pasta de dinti! Nare cum sa dauneze dintilor dar poate corpului