| BruneTTe a întrebat:

Am mai scris o data "intrebarea" dar vad ca nu a aparut pe site:-? ma rog.
Am o nedumerire, nu o intrebare. Ma uitam pe site-ul asta http://www.wishstudio.ro/servicii [un site mai de fita:-j] la preturi si ma gandeam cat m-ar costa pe mine un tuns si un vopsit [ mai exact suvite in folie]. Am parul lung, deci pretul e fix la tuns dar am o nedumerire la vopsea. Ei zic ca au calculat pretul ala pe 10 g de vopsea dar eu nu stiu cam ce cantitate de vopsea ar folosi pentru suvitele mele :-?

4 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Fratilor nu mai dati chestii de pe gbx.ro gasitia alt site la care sa prostiti lumea sa va dea voturi ma?straight face TPU din cate stiu eu nu e un site pentru asa cevaoh go on

| υη נσ¢ ∂є ¢σριℓℓ a răspuns:

Pai nu cred ca stie cineva du-te si informeazate la salon.acolo iti vor da toate informatile daca nu gaseste un alt saln... sper catiam fost de ajutor :X:X:X:Xhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!Citeste aici pentru mai multe detalii http://www.gbx.ro/member_page.php?id=7649