| biabianca a întrebat:

Am mereu o stare de somnolenta, iar la scoala nu sunt atenta deloc straight face Aveti sa zicem. vreun remediu? sau ceva care m`ar putea ajuta? Dau fundabatting eyelashes.

10 răspunsuri:
| deiu_8132 a răspuns:

Eu nu pot sa dormmcrying si la scoala dorm pe bancaaangry

| nobody_9468 a răspuns:

Stiu doar motivul:vine vacantawinking
Remediul, dormi cat mai multwinking

Bafta.

| mikaela25 a răspuns:

Dap.incearca sa iei vitamine...asa sunt si eu as dormii toata ziua.nu ma mai satur de somn iar cand ma trezesc sunt mai obosita.incearca sa iei vitamine. pup

Răspuns utilizator avertizat
| biabianca explică:

Eu ma culc pana in ora 12 de obicei.

| admiston_1994 a răspuns:

Fa-ti analizele. cum stai cu calciu? el ar putea fi un factor.

| Me_3722 a răspuns:

Buna si mie imi e som la scoala dar rezist cum de cum.Eu tiasi zice sa te culci la 11 daca esti de dimineata la scoala.si daca esti la parnz la scoala sa te culci la 11 :30.eu sunt de dimineata si ma culc la 12 dar adorm pe la 1 crying

| hau2 a răspuns:

Starea asta o stiu si eu prea bine, cred ca cel mai bine ar fi sa iei niste energizante... ori vitamine d'alea.sunt chiar bune

| ancutzasweet a răspuns:

Deci lipsa uni somn neregulat.provoaca asta, poate chiar si alimentatia incearca sa mananci sanatos fara multe grasimi, multe fructe cereale, si nu in cantitati industriale, nu manca pana te saturi si incearca sa faci sport...lasa lenea deoparte...si ai sa vezi ca ai sa te simti mai bine pooop si succes:********

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipsa de ciocanlaughing))))))