| bluelikenever a întrebat:

Am multe cosuri rosi pe fund, cum scap de ele? ajutati-ma va rog..mersi.funda

4 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Stoarcele si da-i cu crema de galbenele
Vreau fundoi gras.

| Farmec a răspuns:

Gama Gerovital Plant Stop Acnee, special concepută pentru tenul cu imperfecţiuni, este primul pas către o piele sănătoasă şi un chip luminos. Cu o eficacitate antiacneică demonstrată clinic de 83%, produsele gamei Stop Acnee te scapă de acnee în doar 4 săptămâni. Urmand acest link vei gasi o schema de tratament care implica produsele din gama Gerovital Plant Stop Acnee: http://farmec.ro/produse/ten/crema-ultra-activa-98.htm

| InnaBotezatu a răspuns:

Nu sunt cosuri se numesc furunguri, Iti recomand sa te duci la farmacie si sa intrebi acolo daca are ceva sau sa le lasi in pace ca iti trec singure.

| Sebyyyyyyyyyy a răspuns:

Taieti fundul! laughing