| ChriSS_7546 a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Aveam parul saten deschis(culoarea naturala)cu cateva suvite blonde.Acum vreo 4 zile nu stiu ce a fost in capul meu si m-am vopsit blonda cu vopsea fara decolorant.Imi sta urat,in plus culoarea e urata un galben iar la radacina nici nu imi pot prinde parul pentru ca a iesit un fel de portocaliu spre galben...Imi vreau parul inapicrying.In cat timp mi se duce vopseaua?,Pot folosi nuantator sa revin la saten?,de care ce nuanta?,Ce imi recomandati?Va rog,multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| geanyhalav a răspuns:

Foloseste o vopsea subrina londa si o nuanta mai inchisa(culori naturale)

| Danielle001 a răspuns:

Poti sa faci asa : iei cafea, o lasi galda si la un lighian te speli cu ea pe cap. Dormi cu ea. Dar daca se face mai inchis decat vrei fa-ti ceai de musetel si se mai deschide. Dar cafeaua cand o pui nu se face fooarte inchisa ci doar o pelicula mai inchisa. Deci ti-as recomanda sa faci asa cateva zile ca va da roade! Funda?