| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor in special din partea fetelor. ce sa fac sami stea parul mai lasat si mai... moale?

2 răspunsuri:
| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Singura solutie convenabila ca pret si eficienta este sa ai un balsam bun. cele mai eficiente sunt de la Joico ( se gasesc in saloane, fac parul moale dar au pretul cv mai ridicat )
sau cele de la apivita ( eu am unul portocaliu cu miere si migdale care face parul extrem de moale, miroase a prajituri cu vanilie si costa mai putin decat cel Joico. pe cel Apivita il gasesti in sensiblu
sper ca ti-am fost de folos :3 succes

| rosalinda985 a răspuns:

Foloseste balsam pentru par fin.winking