| M' a întrebat:

Am nevoie de ajutor, parul meu se decoloreaza ce as putea sa facsad nu l-am vopsit niciodata...

Răspuns Câştigător
| adika a răspuns:

Incearca un tratament din ulei de masline si zeama de lamaie: 4 linguri de ulei de masline plus zeama de la o jumatate de lamaie mare, plus:
http://www.exposhop.ro/....../index.cgi

6 răspunsuri:
| mermadia a răspuns:

Depinde ce culoare ai in cap. daca esti satena, ai putea sa te speli pe cap cu frunze de nuc, daca esti roscata, cu frunze de ceapa, daca esti blonda, cu musetzel.toate astea au darul de a intensifica culoarea parului.happy

| ruxybelle a răspuns:

Sa il vopsesti big grin

| Cleona a răspuns:

Tratamente pentru par(masti de par, balsamuri, sampoane...)

| Dyallex a răspuns:

Cumapara ulei de ricin de la o farmacie naturista.sa stii ca uleiul de ricin este bun si pentru cresterea genelor si a unghiilor si pentru par. sper ca iti va fi de folos

| toygirl a răspuns:

E si normal ca culoarea parului sa se schimbe...)))nu-ti fa griji.doar trebuie sa-ti faci niste masti.ca sa intaresti parul...succes.=)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nimic grav oh go on! si mie mi s-a decolorat, incearca o masca de la Kalos.
bye :*succes:*