| dienuk a întrebat:

Am nevoie de niste poze cu coafuri. pentru banket.hee hee [fundita; x]

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| deya_5492 a răspuns:

Depinde cum e parul tau. Dar gasesti aici mai multe informatii : http://nana.kaz3.info/coafuri-pentru-banchet.html

| ChocolateDroid a răspuns:

Coafuri de banchet pentru par lung
Daca ai parul lung si des, cea mai potrivita alegere pentru tine este sa iti strangi parul intr-un coc lejer. Si pentru ca e vara, daca alegi sa iti ridici parul, poti fi sigura ca nu iti va fi foarte cald.
Coafuri de banchet pentru par ondulat sau cret
Coafura pentru par lung poate fi facuta foarte usor daca esti norocoasa si parul tau este ondulat. Poti ridica buclele intr-o coafura usoara, lejera, care sa iti dea un aer sexy.
Daca ai parul drept, il poti impleti usor si apoi il poti ridica intr-un coc.
Coafuri de banchet pentru par drept
Chiar daca nu iti vine a crede, cocurile sunt foarte trendy si sunt o alegere perfecta pentru o seara calduroasa de vara. In plus, in mod sigura vei arata ca o printesa, iar toate privirile vor fi atintite asupra ta.

Fundita? big grin