| love100000 a întrebat:

Am nevoie de niste produse pentru par care m-ar ajuta sa mi-l indrept deoarece parul meu e foarte neascultator si cam ondulat.
I-mi puteti da vreo idee cam ce produse ar trebui sa folosesc?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceara de par Loncolor Trandy Wax

| LoriLoL a răspuns:

Sunt produse profesionale de indreptare a parului.le gasesti in saloane.nu te astepta sa indrepte parul automat insa il ajuta dupa indreptare sa persiste.eu as recomanda mai degraba indreptarea din perie =feon dupa care placa.persista muult mai bine.

| Morar_Maria_1998 a răspuns:

Nu sunt "produse" speciale doar cu placa de par ai putea sa il indrepti dar sa nu uiti sa il dai cu ser de ingrijire pentru a nu se arde happy