| pisicutza18 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor... mi am luat pentru banchet un kimono ca acesta
http://www.shop-bay.ro/......cd0803.jpg
culoarea difera este un turcoaz si nu are atat de multe modele.
Problema este ca nu stiu ce sa mi iau in picioare.nu vreau in nici un caz saboti, care stiu ca sunt specifici acestui stil.
Cea mai inspirata idee primeste fundita.Nu trebuie neaparat o poza.macar o idee.

6 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Niste sandale de vara eu zic... poate se vor potrivi :-)

| Denisse_8813 a răspuns:

Eu as incerca cu niste botine decupate
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Zic ca ar merge destul de bine cu kimonoul tau si sunt si de efect...;))

| Style And The City a răspuns:

Chomonoul este foarte frumos! Daca este vorba de o tinuta de banchet, poti purta in combinatie cu pantofi cu toc! Alege o culoare neutra, chimonoul este deja mult prea colorat! Eu as alege argintiul si as asorta pantofii argintii cu cercei si bratari tot argintii! Accesorizeaza cu un sal lung si o geanta plic! Alege ciorapi transparenti, nu prea grosi! Pt a mentine stilul asiatic, opteaza pentru un coc in stil asiatic si acelasi stil de machiaj! Sunt convinsa ca vei arata superb!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste sandale finuțe cu 2-3 barete sau chiar din acelea ce se înfășoară cu cordon pe picior știi de care zic nu¿

| pisicutza18 explică:

Hmm. da maryna stiu.este buna ideea ta.mai astept pareri.
mersi

| pisicutza18 explică:

Va multumesc mult de tot fetelor.si mersi de sfat style and the city. voi tine cont de el.