| alexxp26 a întrebat:

Am nevoie de un raspuns rapid. Unde este scrisa valabilitatea la crema de fata nivea visage q10 plus
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Bughy84 a răspuns:

Pe fundul cutii. cel putin asa scrie la mine.
deci ar trebui sa fie la fel. Adevarul e ca am cautat si eu ceva, vezi ca abia se vede... uite-te sub o lumina

| alexxp26 explică (pentru Bughy84):

Pe fundul cutiei de carton sau al cutiei in care se afla crema? Pe fundul cutiei la mine scrie 15123976.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pe fundul cutiei scrie dar mai nou scrie de exemplu ca...a se consuma in 24 de luni de la fabricarea produsului sau a se folosi in 6 luni de la prima deschidere

| Bughy84 a răspuns:

Pe fundul cutie cu crema in ea