| LuizaAndreeaLuiza a întrebat:

Am nevoie de un raspuns urgent!
ce corector de la avon sa aleg dintre: creion corector invisible light si corector ideal fawless. eu il folosesc pentru pete lasate de cosuri si pentru cearcane f putin vizibile. funda.

Răspuns Câştigător
| IuliaAle a răspuns:

Invisible light e mai mult folosit pentru ascunderea cearcanelor, iar ideal flawless ascunde binisor petele. Pentru ambele defecte cred ca este mai potrivit creionul corector invisible light, ideal flawless nu se foloseste ca sa se ascunda cearcanele... nu uita sa iti alegi si un fond de ten potrivit tipului tau de ten si intr-o nuanta apropiata!

7 răspunsuri:
| Barbaraaa a răspuns:

Buna eu folosesc corector ideal fawless pentru cearcane si e foarte bun

| LuizaAndreeaLuiza explică (pentru Barbaraaa):

Se consuma repede. sau tine ceva timp?

| Barbaraaa a răspuns (pentru LuizaAndreeaLuiza):

Sincer pe mine ma tine 6/7 ore, stiu asta k il folosesc mereu cand merg la scoala si cand ma intorc acasa inca mai e acolo si arata bine, dar vezi ca acum pe timpul ierni orice produs nu tine asa mult e mai bine sa nu te dai nimic daca ai de gand sa iesi afara.

| LuizaAndreeaLuiza explică (pentru Barbaraaa):

Nu la rezistenta ma refeream. stiu ca e rezistent. eu am intrebat daca time mai multtim(o luna-2) sau nu. oricum mersi de ajutor :*

| Barbaraaa a răspuns (pentru LuizaAndreeaLuiza):

Pai depinde de tine, la mine a tinut aproape 2 luni

| LuizaAndreeaLuiza explică:

Sau corectorul perfect & hide de la color trend. am uitat sa il mentionez mai sus

| DeeDeea a răspuns:

Eu una folosesc mereu corectorul de la COLOR TREND! Acopera mult mai bine, si este ai ieftin! Ti-l recomand cu placere!