| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgenta de un răspuns. Dintre agențiile din România de modeling, CITY MODELS și RMM, ambele din Cluj, care e mai buna? Va rog

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pe ale topice afirmi ca esti model....deci, ce sens are întrebarea ta, odata ce esti deja model?

| Lexusssh a răspuns (pentru Violleta2022):

Vreau sa semnez cu o agenție. În principiu una dintre acestea două și voiam sa ma sfătuiesc cu o persoana care știe

| Violleta2022 a răspuns (pentru Lexusssh):

Deci nu esti inca model, asa-i?
Ai fost la vreo selectie sa vezi daca ai sanse?
Ca una-i sa vrei tu si alta este sa fii acceptata de o agentie, dupa ce treci de selectia lor, oferaindu-ti contract sau oferta temporara de reclame.

| Lexusssh a răspuns (pentru Violleta2022):

Da, am fost, nu este asta problema.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Lexusssh):

Daca ai fost model, ai fii stiu toate astea, mai ales ca nu-i suficienta doar inaltimea, fiind mai multe probe si criterii eliminatorii.

Inscrierea nu-i mare filozofie, ca de inscris sunt dornici agentiile sa iti ia cateva sute sau mii de lei, ca sa va tina in baza lor de date, contractul este cel mai important, daca vi-l ofera sau nu.

| Lexusssh a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu cred ca privește pe nimeni dacă am fost sau nu model, am fost la destule castinguri și da, am primit oferte, dar nu asta contează, eu am întrebat altceva...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Lexusssh):

Atunci nu mai declara ca ai fost model, odata ce nu ti s-a oferit nimci pe la toate castingurile pe la care ai trecut.
Jenant sa afirmi ceva, cand in realitate nu esti.

| Lexusssh a răspuns (pentru Violleta2022):

Tocmai ca mi s-a oferit. Și nu te privește pe tine, de aia am și întrebat, am luat cursuri de modeling pentru o diploma, dacă nu știi sa răspunzi sau nu vrei, nu încerca să mai interpretezi dacă am avut vreun contract sau nu, am adresat o simpla întrebare și știu foarte bine de ce am adresat o

| Violleta2022 a răspuns (pentru Lexusssh):

Mai fetita, tu te contrazici singura!
Acum inteleg si de ce colegii din scoala te vorbesc de rau, tocmai din cauza caracterului si comporatmentului tau neadecvat.
Incearca sa fii mai respectuoasa, ca nu vei ajunge prea departe cu atitudinea asta, in special cand mai suntem si adulti pe aici.

| Lexusssh a răspuns (pentru Violleta2022):

Eu am adresat o întrebare, și tu ai încercat sa ma pui la colt cum ca nu sunt model, sau lucruri de genu. Cine greșește aici? Și dacă nu eram model, nu te ar fi privit... Eu am întrebat ce agenție ați alege, nu dacă sunt model sau nu, asta pot garanta ca știu și euhappy poate am fost model în alt oraș și nu știu nimic despre agențiile din Cluj, te-ai gândit?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Lexusssh):

Si mincinoasa si cu clontul mare... fain caracter mai ai!

| Lexusssh a răspuns (pentru Violleta2022):

Draga, nici nu ma cunoști laughing doar am întrebat ceva și tu ai făcut scandal, e trist, pur și simplu trist