| D0A1V2i3d7 a întrebat:

Am nevoie urgenta de un sfat.am avut niste cosuri pe fata, pe care le-am spart, iar apoi s-au facut bube si s-au vindevat.Insa tot se mai vede roseata aceea.Cu ce sa ma dau pentru a scapa de urmele rosii? Funda::*:*

2 răspunsuri:
| Silvia93 a răspuns:

Incearca cutaden, are antibiotic. Si data viitoare nu mai sparge nimic, stiu ca e "placut" ci incearca un tratament pentru acnee de la gerovital.

| AnniaAKN a răspuns:

Garnier Pur Activ 3 în 1, eu il folosesc de o lună si mi-au dispărut toate cosurile să nu mai zic de roșeața, îmi petreceam ceva timp în oglindă, tot umblam la ele.Mama mi l-a luat, când l-am vazut m-am gândit că nu e cine știe ce, dar de la prima aplicare m-a încântat, nu e scump 20-25 lei maxim.