| gossipgirl a întrebat:

Am niste blugi skinny albi cu pete albastre si o geanta XXL rosie cu buline albe...big grin Cu ce bluza sa le asortez?(asta daca aceasta combinatie nu e si asa destul de inestetica...)

6 răspunsuri:
| happy.....withoutyou a răspuns:

O bluza alba:formeza un echilibru intre cele doua inesteticve!

| gabriela_7862 a răspuns:

Esti deja destul de incarcata...totusi, nu cred ca geanta ta ar merge la jeansi...incearca una mai simpla sau schimba blugii cu unii simplii

| MissD a răspuns:

E cam ciudata combinatia asta de buline su pete. Dar g.missyoumuch.r are dreptate o bluza alba ar forma echilibru.

| biank98 a răspuns:

Cu o bluza.....alba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred o bluza alba simpla si cu un decolteu tiar pune in valoare corpul daca esti slaba iar dac esti mai bine "crescuta" ti s-ar potrivi un tricou alb frumos si mulat pe corp!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred o bluza alba simpla si cu un decolteu tiar pune in valoare corpul daca esti slaba iar dac esti mai bine "crescuta" ti sar potrivi un tricou alb frumos si mulat pe corp!