| anonim_4396 a întrebat:

Am niste cojite in par, ca matreata.crying Cum pot scapa de ele?

5 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Incearca cu Sampon antimatreata cu ichtiol, de la Gerovital. Il gasesti la farmacie si costa doar 12, 50 lei. Eu sunt foarte multumita de el, dupa ce am folosit o multime de sampoane, care nu mi-au fost de niciun folos.

| YLLL a răspuns:

Si eu am si imi place sa le tot trag cu unghialaughing
Nu stiu din ce cauza se facthinking

| Daliana :) a răspuns:

Si eu am rolling on the floor Si am un obicei al naibii de urat sa mi le "racai" cu unghiile pana imi apar bubite. Incearca sa nu le racai, poti face cojite de la orice sampon, nu conteaza cu ce te speli. Conteaza doar sa nu le racai si sa te speli bine!

| pisicel_5329 a răspuns:

Si eu ma confrunt cu aceiasi problema. Am incercat multe sampoane dar nimic! Si la fel ca celelate fete le racai laughing.

| SmileyyXD a răspuns:

Si eu am problema asta.Insa la mine e doar temporara.Asta insemnand ca daca tin parul[scalpul] nespalat mai mult de 5 zile si incep sa ma scarpin prin cap [ma manaaaanca laughing ] apar aceste cojite. Daca te scarpini des in cap, incearca sa nu o mai faci.Nu cred ca avem aceeasi problema dar am incercat sa te ajut happy