| Lary_2950 a întrebat:

Am niste pantofi de cupati in fata si imi cad din picioare am pus vata dar tot imi cad ce sa fac ...plizzz ajutati-ma

4 răspunsuri:
| smaranditza a răspuns:

Simplu,cumperi altii
cred ca e singura solutie

| ADYTZA_2094 a răspuns:

Pai pune si tu ceva tare in varf

| BRG a răspuns:

Sărut mîna nu poți să îi schimbi? Sau dacă nu du-te cu ei la un pantofar să ți facă după mărimea piciorului tău, că bănuiesc că ai piciorul mic (porți număr mic la pantof.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PAI ACESTOR PANTOFI DECUPATI ( se scrie legat draga mea ) laughing nu poti sa le faci decat favoare sa-i dai unei persoane careia ii vin!
Succes