| Allwinx a întrebat:

Am o crema de la AVON, clearskin [blemish clearing ]. Este gel de curatare, exfoliant si masca [din gama pentru adolescenti] Are cineva ideee de cate ori pe saptamana se foloseste? se aplica pe piele umeda? [ P.S. am pierdut cutia pe care erau instructiunile ] Multumec!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se aplică în fiecare seară, înainte de culcare, după demachiere/spălarea tenului.
Pa, pa.

1 răspuns:
| AriaMontgomery a răspuns:

Pai dacavrei sa tecureti o faci dimineata si seara in mod normal xa si cum te-ai demachia, exfoliant il tii 3 minute dupa clatesti, iar masca 10 si la fel clatesti. Evident pe fata putin umeda. Funda?