| monica_6956 a întrebat:

Am o fusta de blugi scrurta si de un gri deschis. Ce as putea purta in sus la o petrecere? Maieu, tricou, bluza, camasa?

6 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Ar merge foarte bine cu o camasahappyparerea mea.

| deea_1980 a răspuns:

O bluza care se poate lasa pe umar! Sau un tricou negru si cu o camasa mai colorata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bluza care se poate lasa pe umar!Sau un tricou negru si cu o camasa mai colorata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un tricou sau o camasa cu maneca scurta cred ca ar veni cel mai bine; ceva in genul asteia:
http://shopmania.biz/stores/shiq.ro/files/58176.JPG

| Orannginna a răspuns:

Merge cu toate in afara de bluza. In maiou vei arata sexy (mai ales daca este negru), in camasa vei fi eleganta iar in tricou vei avea tenta sport. Acum depinde de stilul tau. Imbina felul cum iti place sa arati cu gradul de confort pe care il doresti. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tricou sau camasa