| anonim_4396 a întrebat:

Am o gramada de urme rosii-vinete de la cosuri ramase, de ani.ce pot face? Nu vreau tratamente naturiste,cele mai proaste! Nici skynoren sau mibazon, ceva bun daca stiti, pup

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Discuta cu un dermatolog! El este specialist in afectiunile sau bolile de piele de orice fel! E singurul in masura sa iti recomande cu adevarat ceva sigur si eficient! Sanatate iti urez, e superioara frumusetii happy funda? numai bine!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ceva foarte bun si cu rezultate garantate: tratamentul cu laser!