| Anablondyi a întrebat:

Am o intreabre: de azi sunt ferm hotarata sa mananc timp de o saptamana de regim.regimul consta in iaurt natural si fulgi de porumb"forta" (sunt la punga galbena). Credeti ca daca mananc asta si doar putin peste la pranz voi scadea in greutate si voi arata mai ok? mssss :*

3 răspunsuri:
| shnako a răspuns:

Iluzii. Vei manca doar proteine si aminoacizi. Nu crezi ca o sa iti lipseasca niste chestii minore precum vitaminele? Incearca. O sa te simti din ce in ce mai rau tongue

| DestinyDD a răspuns:

Eu zic sa consulti mai intai un medic nutritionist, nu vrei ajunge la nici un rezultat bun daca tii un regim fara sfatul unui medic specialist.

| Noctzia a răspuns:

Eu iti spun ceva care sper sa te ajute. Mama mea este asistenta medicala si imi spune mereu ca regimul nu ajuta la nimic mai ales daca este inca copil sau adoloescent si chiar si adult pentru ca doar cu iaur si cu fulgi nu vei face nimic mai bine incerca sa faci miscare si in loc de dulciuri cum ar fi ciocolata etc sa mananci fructe si sa incerci ca ultima ta masa sa fie inainte de ora 7 seara pe mine m-a ajutat acest lucru si am slabit intr-o luna 10 kg.