| den_4336 a întrebat:

Am o intrebare daca se poate sa-mi raspundeti si daca exista asa ceva.Cum poti sa iti micsorezi nasul pe cale naturala fara operatii daca exista asa ceva.Nu pot sa fac operatii deoarece n-am 18 ani.Nu am nici 15.MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| Bunny a răspuns:

Nu se poate.
Oricine cred ca vrea ce are altul.Niciodata nu e multumit cu ce are. Dar se poate rezolva.
Din pacate corpul e in continua dezvoltare si se tot modifica pana la 18 ani chiar daca nu realizam asta.
Totusi daca vrei neaparat poti sa optezi pentru operatie(nu e extrem de dureros dar cam costa) dar macar asteapta pentru 16 ani sa fi mai dezvoltat.La 16 ani te duci cu unul din parinti pentru a semna pentru tine si faci operatia, dar cel mai bine este sa te accepti asa cum esti.Nimeni nu este perfect.Fiecare are defectul lui.

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu se poate asa ceva! Dar iti recomand sa nu mai minti, ca sa nu mai creasca!

| loricel a răspuns:

Nu se poate asa ceva.

| ATHOS a răspuns:

Din pacate pe cale naturala nu exista. Singura solutie ramane operatia! Bafta, si nu-ti face probleme!

| Mara15 a răspuns:

Cai naturale? Na-i nici 15 ani si vrei nas mai mic? Asteapta pana la 18 ani ca alta cale nu se poate, numa operatii estetice. happy

| crysty1067 a răspuns:

Cati ani ai eu am 15 ani si in iarna ma duc sa ma operez nu exista altcumva numai cu operatiiwinking astapta pana faci si u 15 ani si du-te sau 14

| alice.twilight a răspuns:

Dati-l cu putin blush si va parea mai mic... daca nu asteapta