| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare la care vreau să-mi raspunda băieții, : întro relație pentru voi ce conteaza, desigur ca nu exista fete ideale,, dar cum arată pentru voi o fata ideala?

14 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Îmi pare rău că mă bag, însă, poate ar trebui să lași grijile legate de băieți și „fete ideale" deoparte și să pui mâna serios pe carte.
Pentru că după cum se vede, nu prea ești prietenă bună cu gramatica limbii române.

| Klaudiu214 a răspuns (pentru positivity):

Hai nu mai spunelaughing mai dat gatarolling on the floor

| positivity a răspuns (pentru Klaudiu214):

Şi gramatica ta m-a dat gata!

| Klaudiu214 a răspuns (pentru positivity):

Suferi cumvalaughing

| DulceataXP a răspuns (pentru Klaudiu214):

Sufera,, sufera

| DulceataXP a răspuns (pentru DulceataXP):

big grin

| Klaudiu214 a răspuns (pentru DulceataXP):

And you suffer?laughing

| DulceataXP a răspuns (pentru Klaudiu214):

big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin no no

| Roxin a răspuns:

Fata ideala trebuie sa fie stilata in gesturi si replici.Ma innebuneste o fata care stie ce spune si care se comporta cu stil.Eu pun accent pe sinceritate pentru ca nu ne vom rezolva niciodata problemele daca nu suntem sinceri si nu comunicam.Aspectul fizic nu conteaza foarte mult, asta e trecator.Ma astept sa ma respecte si sa ma aprecieze pentru ceea ce sunt si evident sa ma sustina in tot ce as vrea sa fac.Rasplata ei? Iubirea mea neconditionata. happy O zi buna! happy

Răspuns utilizator avertizat
| alexblack00 a răspuns:

Pentru mine ce conteaza intro relatie e sa nu fiu mintit si sa aiba incredere in mine si eu la fel sa am in ea ...increderea e cel mai important lucru intro relatie

| WeAreLegion a răspuns:

Paiii,sa ma faca sa ma simt iubit, sa nu ma respinga sa fie alaturi de mine sa nu-mi ceara bani toata ziua(asta fac majoritatea fetelorlaughing}, sa fie amuzanta si sa aiba incredere in mine pentru ca tin la ea enorm de mult!

| stitch2402 a răspuns:

Isteata, de incredere, sa nu se staseze prea mult de trecut, tigroaica in pat si mai peste tot, o combinatie intre "scumpica dulcica" si un animal de prada, fizic nici prea multa nici prea putina, forme cat sa intre in palma si sa mai ramana putin printre degete, sa stie sa-ti puna sangele in miscare si sa se lase miscata.

| mariusboss11 a răspuns:

Pentru mine o fata ideala trebuie sa nu minta si sa nu ma insele si ar mai fi ceva sa-si faca timp pentru mine laughing asta e gagica ideala