| xpbauuxx a întrebat:

Am o intrebare pentru cei din Brasov : spuneti-mi si mie un stilist bun pentru barbati cu salonul in Jud Brasov, Loc Brasov. FUNDA :XX

Răspuns Câştigător
| BabyBlue16 a răspuns:

Pai e lady di care e bun insa destul de scump. Eu ultima oara m-am tuns insa in mall-ul ala nou de langa gara, Unirea parca ii zicea. Salonul e la ultimul etak si e al lui Cristi Pascu parca (din cate am inteles, ar fi stilistul anului sau ceva de genul) si am dat pe tuns cu vopsit si suvitat 3 milioane si un pic insa mi-a iesit foarte fain, mi-a placut mult.

1 răspuns:
| xpbauuxx explică:

Ma refer la un hairstilyst