| BrokenAndDark a întrebat:

Am o întrebare. Trebuie să merg la majoratul iubitului meu și am o mică problemă. Nu pot să port tocuri -.- Îmi puteți da niște sugestii despre ce aș putea purta? Vreau să arăt bine, dar urăsc opincuțele -.-... Dacă mă puteți ajuta, aștept sugestiile voastre. O zi frumoasă ^.^

9 răspunsuri:
| Dolyta a răspuns:

Poarta o fusta lunga ca sa poti acoperi incaltamintea si asa poti incalta niste tenisi (negri de ex ca sa nu iasa in evidenta)

| EUgenERATION a răspuns:

Nu știu ce sfat să-ți dau, dar ți-aș fi dat un like pe facebook! Urăsc femeile ce merg pe tocuri! Încearcă cu niște pantofi sport, deși totuși e o petrecere! Sunt multe domnișoare ce arată demențial în "adidași", blugi și un hanorac sau ceva mai sport și părul prins în coadă! Eu urăsc cocul și pantofii cu toc! Mai prefer și fata fără farduri și alte prostii (accept un parfum). Îmi plac fetele cât mai naturale, nevopsite!

| EUgenERATION a răspuns (pentru EUgenERATION):

Poza de la avatar (dacă e a ta)... E în alb-negru, color era mai ok... Arăți splendid în poză! Nu știu, caută să te îmbraci/încalți cu ceva să te simți cât mai comodă! Dacă tu ești la avatar, arăți foarte bine! La un majorat să cauți o rochiță, zic eu. Dar nu prea merge cu pantofii sport. Totuși poți merge în pantofi sport, cu blugi și să pui o bluziță mai lejeră. Cât mai naturală să fi. Nu poți să fi nici cea mai frumoasă de acolo, doar ai prieten! Eu zic că poți merge în adidași și blugi + o bluziță; să caut pe net un model de bluziță adecvată!

| YoannaYoanne22 a răspuns:

Ai putea incerca o rochita plus tenesi.
Se poarta acum, e la moda happy

| mirianamorosan a răspuns:

Ai putea sa porti niste converse all star(albastu inchis), deoarece sunt comode si foarte in voga.Ai putea sa le asortezi cu niste blugi deschisi la culoare, un tricou cu imprimeu\camasuta alba cu o esarfa albastra inchisa sau un lantisor auriu si in sfarsit un sacou negru. sper ca tiaam fost de ajutor

| mirianamorosan a răspuns:

Ai putea sa porti niste converse all star(albastu inchis), deoarece sunt comode si foarte in voga.Ai putea sa le asortezi cu niste blugi deschisi la culoare, un tricou cu imprimeu\camasuta alba cu o esarfa albastra inchisa sau un lantisor auriu si in sfarsit un sacou negru. Sper ca ti-am fost de ajutor

| Diiona a răspuns:

Incearca niste pantofi cu platforma sau incearca niste pantofi cu toc mic si gros

| BucurieeeFericire a răspuns:

Nişte sandale mai elegante dacă vrei, nu ştiu...

| nutelaaa a răspuns:

Poarta pantofiori..arata si bine sunt si foarte dragute si iubitului tau o sa ii placa.
sper ca te-am ajutat ^^