| Sapphire a întrebat:

Am o mica nelamurire in legatura cu o chestie la procesul de finalizare al unei comenzi online de la Oriflame. Cand sunt pe punctul de a o finaliza, imi apare acolo lista cu produsele comandate, iar jos "Valoare totala :70 ron (sa zicem) si dupa, jos, "Total BP: 30 ron (sa zicem)". Sunt in dubii. Cand imi vine comanda acasa cat ar trebui sa platesc? 70 sau 30 ron?

3 răspunsuri:
| vanessa_8029 a răspuns:

70. bp e altceva. legat de grupul de distribuitori din care provii.nu ai vreaba cu ala.pe tine te intereseaza cei 70 big grin

Răspuns utilizator avertizat
| ana_8023 a răspuns:

70 ron.nu are nicio legatura bp-ul