| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema... daca fac un tratament cu Unidox este interzis sa merg la solar o sedinta 2?! Poate face rau unor pete recente de la niste cosuri?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cat timp faci tratament cu Unidox este complet interzis sa mergi la solar sau sa te expui excesiv la soare, Dupa 48 de ore de la ultima pastila, poti sa te expui la soare sau la ultraviolete.

| MrEvil89 a răspuns:

Iti poate provoca arsuri.nu e recomandat sa mergi la solar si nici sa te expui la soare.