| iuliafrumusyk a întrebat:

Am o mica problema. ma uit in oglinda tot timpul. mama a zis ca-s obsedata
cum as putea sa scap de acest tic?

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Mai degraba narcisista decat obsedata ( fa-ti testul http://www.beautycenter.ro/fun/teste/esti-narcisista-32.test )---admiratul in oglinda nu-i un tic!--- iti va trece, cred, dupa ce te vei indragosti de altcineva! Sarbatori fara oglinzi :d

| Gizăz a răspuns:

Nu e un tic. Ești doar narcisistă, se vede și după nume. Cum să scapi de asta? Să te maturizezi și să vezi că mai există și alții pe lume, nu numai tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand scapa de "frumusyk" de la nick`ul taulaughing)
te crezi prea frumoasa, asta e problemawinking
incearca sa accepti ca esti normala, nu esti cine stie ce frumusete, si nu merita sa te uiti in oglinda atata timp cat te vezi tot pe tineoh go on
(scuze daca te-am jignit, dar incerc sa te ajutlaughing )
succes!

| badboy94 a răspuns:

Nai cum