| Aura a întrebat:

Am o micuta problema si eu, si as vrea sa ma ajutati, daca se poate bineinteles. Cum pot face sa-mi creasca genele. Cand eram mai mica si ma bateam cu fratele meu, a gasit minunata solutie de a-mi taia genele in timp ce dormeam rolling eyes in mod normal am inteles ca daca le tai cresc, ei bine la mine nu a fost asa. Va rog frumos daca stiti, spuneti-mi si mie un remediu ca sa imi mai creasca.
P. S. Nu-mi spuneti de rimel, ca nu asta caut. Un remediu natural, ceva medicament. Va rog frumos. Multumesc mult. Pt cel mai bun remediu dau fundathinking

Răspuns Câştigător
| cristina a răspuns:

Ulei de ricinwinking
o sa vezi ca o sa functioneze
si eu am facut la fel si a merswinking
deci o sa mearga si la tine
pup:*
fuundita?

9 răspunsuri:
| stweety10 a răspuns:

Incearca uleiul de ricin. Este foarte bun.winking

| zalisa a răspuns:

Http://www.gradina-online.ro Ai putea gasi aici cate ceva. Mult succes!

| Irina1705 a răspuns:

Http://www.loreal-paris.co.uk/......serum.aspx
Serul asta pe mine ma ajuta, l-am cumparat direct din UK.

| nOnameFound a răspuns:

Nu am probleme din astea. poti incerca cu intorcator...desi NU CRED... cel mai simplu e sa intrebi la farmacie pentru remedii naturalewinking asa e cel mai sigur!

Răspuns utilizator avertizat
| bombonik44 a răspuns:

Ulei de ricin

| pyma a răspuns:

Încearcă cu ulei de ricin. Îl aplici simplu cu degetul ca să-l întinzi cât mai bine şi îl laşi cât timp poţi, nu te deranjează cu nimic. Foloseşte-l zilnic şi cam într-o lună vei vedea diferenţa.

| frumusica19 a răspuns:

Pai poti folosi ulei de masline pentru ca care stimuli de crestere. Uleiul de richin strica vedere pentru care iod

| bety_8195 a răspuns:

Pai nu pune ulei de richin ca afecteaza vederea asa ca floseste ulei extravirgin de masline.Moi vata in ulei si aplici uleiul in strat subtire si dupa 2 minut te clatesti cu apa calduta.In doua -- trei saptamani o sa creasca. Bafta]