| G a întrebat:

Am o pereche de pantofi cu talpa neteda, din piele. Ce pot pune pe talpa ca sa nu "patineze"?

6 răspunsuri:
| caramelitamia a răspuns:

Salut!
ca sa nu ''patineze''poti sa ii zgarii cu un cutit sau cu o sarma.

| judgement a răspuns:

Cel mai bine te poti duce la un cizmar, el va stii exact cum trebuie sa ii faca, cred ca te va costa 10 ron cel mai putin maxim 20, daca iti aplica o talpa cu riduri... mi se pare ca poti sa ii spui cat de graoasa sa o puna...

P. S. nu incerca faza cu cutitu sa nu ii tai prea adanc... apoi o sa plangi dupa eiwinking

| Blue_2059 a răspuns:

Poti incerca sa'i dai si cu pudra de talc.Eu o foloseam ca sa nu alunec pe ringul de dans.
Byewave

mira
| mira a răspuns:

Lipeste leucoplast pe talpa in mai multe puncte. Dupa ce ii vei purta putin suprafata neteda va disparea.

| Malvina24 a răspuns:

Cumpara-ti mai bine o pereche de acestia:
http://www.realitatea.net/......83196.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice pantofar poate pune prin lipire SI batere in cuie o jumate talpa, partea ce e in contact cu solul, din cauciuc striat. E neaparat nevoie ca sa fie batuta in cuie.pantofarul stie.