| anuska a întrebat:

Am o prietena de 19 ani care vrea sa se vopseasca castaniu ce vopsea ii recomandati? si serios are o piele deschisa si ochi albastri credeti ca iar sta bine?tongue

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Da, i-ar sta bine.Recomand Garnier cu ulei de masline. Aceasta vopsea are in cutie si o masca cu ulei de masline care se aplica dupa vopsire.Parul ramane foarte matasos.

3 răspunsuri:
| spot a răspuns:

Mie, personal imi plac foarte mult blondele cu ochi albastrii si verzi. happy deci daca e blonda sa ramana asa. daca nu e, sa se faca. si dupa ce se vopseste sa-mi dea si mie idu ei happy

| anuska explică:

Este blonda dar so satirat intr-un fel ii sta f bine dar nu cred ca ii va sta bine cu par saten dar daca asa vrea ea... nu mi-ati dat raspunsul cu vopseaua!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar eu n-am