| LaDiva a întrebat:

Am o problema cu tenul. Porii sunt foarte mari(cel putin asa ii vad eu) si mai e si chestia cu punctele negre. Folosesc o solutie de curatarea tenului de la MyFace(un gel) dar desi nu prea mai apar cosuri, punctele tot raman. Ce sa mai fac?sad

2 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Porii pielii se deschid din cauza abuzului de lotiuni si creme cu care te dai pe fata.

| LaDiva explică:

Nu folosesc foarte multa crema. Pentru cosuri mai ma dau si cu ulei de masline. Ajuta sa si regenereze pielea?